otočné žeriavové rameno vozíka

Otočné žeriavové rameno vozíka

Pracovné prídavné zariadenie motorového vozíka skladajúce sa z ramena s hákom pripevneným na zdvíhaciu platňu, určené na zavesenie bremien; možno ho otáčať okolo zvislej osi.

Význam otočného žeriavového ramena vozíka v platobných podmienkach zmlúv

Otočné žeriavové rameno vozíka je významným nástrojom v oblasti platobných podmienok zmlúv, najmä v priemyselných a logistických operáciách. Toto špeciálne rameno je navrhnuté na umožnenie otáčania bremien okolo zvislej osi, čo je kľúčové pre manipuláciu s nákladom a plnenie platobných podmienok zmlúv.

Charakteristika otočného žeriavového ramena vozíka

Otočné žeriavové rameno vozíka sa skladá z ramena s hákom, ktorý je pripevnený na zdvíhaciu platňu motorového vozíka. Toto rameno je schopné otáčania okolo zvislej osi, čo umožňuje zavesiť a manipulovať s bremenami rôznych hmotností a tvarov. Jeho flexibilita a presnosť sú kľúčové pre plnenie platobných podmienok zmlúv v rôznych priemyselných odvetviach.

Použitie otočného žeriavového ramena vozíka

Otočné žeriavové rameno vozíka má široké spektrum použitia v rôznych odvetviach priemyslu a logistiky:

  • Manipulácia s nákladom: V logistike a skladovaní je otočné žeriavové rameno vozíka dôležité pre efektívne zdvíhanie, presúvanie a manipuláciu s rôznymi bremenami.
  • Výroba a montáž: V priemysle sa otočné žeriavové rameno vozíka používa pri výrobe a montáži komponentov a zariadení.
  • Stavebníctvo: Pri stavebných prácach sa otočné žeriavové rameno vozíka využíva na precízne umiestňovanie materiálov a zariadení na správne miesto.

Záver

Otočné žeriavové rameno vozíka je dôležitým technologickým nástrojom v oblasti platobných podmienok zmlúv. Jeho schopnosť umožňovať otáčanie bremien okolo zvislej osi prispieva k efektívnej manipulácii s nákladom a plneniu platobných podmienok zmlúv v rôznych priemyselných odvetviach.

Pracovné prídavné zariadenie motorového vozíka skladajúce sa z ramena s hákom pripevneným na zdvíhaciu platňu, určené na zavesenie bremien; možno ho otáčať okolo zvislej osi.

Vylepšite túto stránku

Chcete doplniť alebo upraviť túto stránku? Vyplňte textové pole nižšie. Ďakujeme, že nám pomáhate rozšírovať ekonomickú encyklopédiu. ♥